Ürünlerimiz - istanbul Asansör yapımı, bakım.Asansör Tadilat

İçeriğe git

Ürünlerimiz

ÜRÜNLERİMİZ
Hub Asansör Mühendislik San. ve Tic.Ltd.Şti

İNSAN ASANSÖRÜ  
HUB ASANSÖR Olarak İnsan Taşımak Amacı İle Konut , Otel , İşyeri , Alışveriş Merkezleri , Resmi Daireler vb. Yerlerde Bakanlık Tarafından Yürürlüğe Konulan Yasal Mevzuatlar Çerçevesinde Ürettiğimiz Bu Asansörler Makine Daireli ve Makine Dairesiz 2 Farklı Tarzda Üretilmektedir. 320 kg ile 2000 kg Aralığında Taşıma Kapasitesine Sahiptirler. Bina Yüksekliğine Bağlı Olarak 0.43 m/sn – 2.5 m/sn Arası Hıza Sahip Olabilirler.
HİDROLİK ASANSÖRLER
 Makine Dairesi Bulunmayan , Trafik Yoğunluğunun Düşük Olduğu ve Belirli Seyir Mesafelerine Sahip Binalarda Uygulamasını Gerçekleştirdiğimiz Bir Asansör Türüdür.HUB ASANSÖR İhtiyaçları Göz Önünde Bulundurarak Tek Yada Çift Pistonlu Olarak Üretimi Gerçekleştirmektedir.
SEDYE ASANSÖRLERİ
HUB ASANSÖR Olarak Ürettiğimiz Bu Asansörleri Hastaların Emniyetli , Rahat ve Konforlu Ulaşım Sağlayabilmeleri İçin Teknik Özellik ve İç Dizayn Olarak Özel Bir Şekilde Tasarlamaktayız. Özellikle İç Mekan Kaplama Ürünlerini Anti Bakteriyel Özellikte Seçmekle Beraber Hastaların Gözünü Almaması Açısından Özel Aydınlatma Ürünleri Kullanmaktayız. Ürettiğimiz Bu Asansörler 1.600 kg İle 2.500 kg Arasında Taşıma Kapasitesine Sahip Olabilirler.YÜK ASANSÖRLERİ
 
Tahrik Düzeni Hem Elektirikli Hem Hidrolik Olarak Ürettiğimiz Bu Asansörler Diğer Asansör Modellerimize Oranla Daha Dayanıklı ve Sağlam Olmasının Yanında + / - 5 mm ‘lik Kat Seviyesi Belirleme Hassasiyeti Olmasıyla da Yükleme yada Boşaltma İşlemlerinde Kolaylık Sağlamaktadır. Hidrolik Tahrikli Asansörlerimizde Hız Maksimum 0.60 m/sn Olabilirken Elektrikli Asansörlerimizde Hız 2.5 m/sn Olmaktadır.
ARAÇ ASANSÖRLERİ
HUB ASANSÖR Olarak Otoparklardaki Yoğunluğu ve Araç Parkı Sırasında Yaşanan Problemleri En Aza İndirmek Adına Araç Asansörlerini Üretmekteyiz. Taşıma kapasitesi 3.000 kg ile 10.000 kg Arasında Değişen Araç Asansörleri Yol, Rampa Gibi Alan Kayıplarını Binaya Geri Kazandırarak Üst ve Bodrum Katları Otopark Olarak Kullanmaya Olanak Sağlamaktadır.
PANAROMİK ASANSÖRLER
 
HUB ASANSÖR Olarak Ürettiğimiz Bu Asansörler Teknik Yeterliliğin Yanı Sıra Estetik Görünümleri İle de Günümüzde Artan Modern Binalara ve Estetik Mimari Tasarımlara Uyum Sağlamaktadırlar. Üretimini Elektirikli veya Hidrolik Olarak Yaptığımız Bu Asansörler 4 Kişi İle 21 Kişi Aralığında Kapasiteye Sahiptirler.
İletişim Bilgileri
Molla Gurani Mah. Tomrukçu Sk. No: 47/A Fatih/İstanbul
E-Posta: proje@hubasansor.com.tr

Kıssa Menü
İçeriğe dön